Продукція > KYOCERA AVX > CU01312R2BAT2A\5K
CU01312R2BAT2A\5K
CU01312R2BAT2A\5K KYOCERA AVX
cuseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2pF C0G 0201 .1pF Tol
на замовлення 11820 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU01312R2BAT2A\5K CU01312R2BAT2A\5K Виробник : AVX Corporation cuseries.pdf Description: CAP CER 2.2PF 25V NP0 0201
на замовлення 430 шт:
CU01312R2BAT2A5K CU01312R2BAT2A5K Виробник : AVX cuseries-776909.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2pF C0G 0201 .1pF Tol
товару немає в наявності