Продукція > KYOCERA AVX > CU01312R7BAT2A
CU01312R7BAT2A
CU01312R7BAT2A KYOCERA AVX
cuseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 2.7 pF
на замовлення 12895 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 2.7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU01312R7BAT2A CU01312R7BAT2A Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.7pF C0G 0201 . 1pF Tol
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
CU01312R7BAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components cuseries.pdf Cap Ceramic 2.7pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
товару немає в наявності
CU01312R7BAT2A CU01312R7BAT2A Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Description: CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 2.7 pF