Продукція > KYOCERA AVX > CU01314R7BAT2A\15K
CU01314R7BAT2A\15K
CU01314R7BAT2A\15K KYOCERA AVX
cuseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 4.7 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 4.7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU01314R7BAT2A\15K CU01314R7BAT2A\15K Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Description: CAP CER 4.7PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 4.7 pF