Продукція > AVX > CU0131R75BAT2A5K
CU0131R75BAT2A5K
CU0131R75BAT2A5K AVX
cuseries-776909.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .75pF C0G 0201 .1pF Tol
на замовлення 9384 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU0131R75BAT2A\5K CU0131R75BAT2A\5K Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.75pF C0G 0201 0.1pF