Продукція > KYOCERA AVX > CU02CG100J16AH
CU02CG100J16AH
CU02CG100J16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10PF 16V C0G 01005
на замовлення 16778 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 10pF C0G 1005 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CG100J16AH CU02CG100J16AH Виробник : Kyocera AVX AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors-1920440.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 10pF C0G 1005 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
CU02CG100J16AH CU02CG100J16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 10PF 16V C0G 01005