Продукція > KYOCERA AVX > CU02CG120J16AH
CU02CG120J16AH
CU02CG120J16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10PF 25V C0G 01005
на замовлення 18291 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 12pF C0G 1005 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CG120J16AH CU02CG120J16AH Виробник : Kyocera AVX AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors-1920440.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 12pF C0G 1005 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CU02CG120J16AH CU02CG120J16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 10PF 25V C0G 01005