Продукція > KYOCERA AVX > CU02CG120J25AH
CU02CG120J25AH
CU02CG120J25AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 12PF 25V C0G 01005
на замовлення 19705 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 12pF C0G 1005 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CG120J25AH CU02CG120J25AH Виробник : Kyocera AVX AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors-1920440.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 12pF C0G 1005 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CU02CG120J25AH CU02CG120J25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 12PF 25V C0G 01005