Продукція > KYOCERA AVX > CU02CG1R0B16AH
CU02CG1R0B16AH
CU02CG1R0B16AH KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors_19204-3159688.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1pF C0G 1005 0.1 pF
на замовлення 39318 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CG1R0B16AH CU02CG1R0B16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 1PF 16V C0G 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CU02CG1R0B16AH CU02CG1R0B16AH Виробник : AVX AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors-1920440.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1pF C0G 1005 0.1pF