Продукція > KYOCERA AVX > CU02CG1R5B16AH
CU02CG1R5B16AH
CU02CG1R5B16AH KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors_19204-3159688.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1.5pF C0G 1005 0.1pF
на замовлення 38680 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5PF 16V C0G 01005, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CG1R5B16AH CU02CG1R5B16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 1.5PF 16V C0G 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF