Продукція > KYOCERA AVX > CU02CG4R0C16AH
CU02CG4R0C16AH
CU02CG4R0C16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4PF 16V C0G 01005
на замовлення 19690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4pF C0G 01005 To l 0.25pF.
Інші пропозиції CU02CG4R0C16AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CG4R0C16AH CU02CG4R0C16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 4PF 16V C0G 01005
товару немає в наявності
CU02CG4R0C16AH CU02CG4R0C16AH Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4pF C0G 01005 To l 0.25pF