Продукція > KYOCERA AVX > CU02CG5R0C16AH
CU02CG5R0C16AH
CU02CG5R0C16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 5PF 16V C0G 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 pF
на замовлення 19198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 5PF 16V C0G 01005, Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 pF.
Інші пропозиції CU02CG5R0C16AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CG5R0C16AH CU02CG5R0C16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 5PF 16V C0G 01005
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 5 pF
товару немає в наявності
CU02CG5R0C16AH CU02CG5R0C16AH Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors_19204-3159688.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 5pF C0G 01005 Tol 0.25pF