Продукція > KYOCERA AVX > CU02CGR50B16AH
CU02CGR50B16AH
CU02CGR50B16AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.5PF 16V C0G 01005
на замовлення 6541 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.5pF C0G 01005 Tol 0.1pF.
Інші пропозиції CU02CGR50B16AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU02CGR50B16AH CU02CGR50B16AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 0.5PF 16V C0G 01005
товару немає в наявності
CU02CGR50B16AH CU02CGR50B16AH Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_AVX_01005_Ultra_Miniature_Capacitors_19204-3159688.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.5pF C0G 01005 Tol 0.1pF