Продукція > AVX > CU10Y15R6BAT2A
CU10Y15R6BAT2A
CU10Y15R6BAT2A AVX
cuseries-776909.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 5.6pF C0G 01005 .1pF Tol
на замовлення 33744 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 5.6 pF.
Інші пропозиції CU10Y15R6BAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU10Y15R6BAT2A CU10Y15R6BAT2A Виробник : KYOCERA AVX cuseries.pdf Description: CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5.6 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 5.6 pF