CU24025-UW1J
CU24025-UW1J Noritake Company Inc.
CU24025-UW1J_SimplifiedDS.pdf
Виробник: Noritake Company Inc.
Description: MODULE VF DISPLAY 24X2 5MM CHAR
Packaging: Tray
Display Type: Character
Format: 5 x 7 Dots
Interface: Parallel/Serial
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Viewing Area: 85.20mm L x 11.50mm W
Character Size: 4.70mm H x 2.40mm W
Display Format: 24 x 2
Outline L x W x H: 118.00mm x 36.00mm x 11.00mm
Part Status: Active
на замовлення 279 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MODULE VF DISPLAY 24X2 5MM CHAR, Packaging: Tray, Display Type: Character, Format: 5 x 7 Dots, Interface: Parallel/Serial, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Viewing Area: 85.20mm L x 11.50mm W, Character Size: 4.70mm H x 2.40mm W, Display Format: 24 x 2, Outline L x W x H: 118.00mm x 36.00mm x 11.00mm, Part Status: Active.