Продукція > CU3 > CU3225K35G2
CU3225K35G2
Виробник:
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CU3225K35G2
Var MLV 35VAC/45VDC 100A 56V 3225 SMD J-Lead T/R.
Інші пропозиції CU3225K35G2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CU3225K35G2 CU3225K35G2 Виробник : TDK ELECTRONICS standard__cu.pdf Var MLV 35VAC/45VDC 100A 56V 3225 SMD J-Lead T/R