Продукція > TDK > CU4S0508AC-3450-00
CU4S0508AC-3450-00
CU4S0508AC-3450-00 TDK
rf_circulator_cu4s0508_en.pdf
Виробник: TDK
RF Circulators 3450MHz Circulator CW Circulation
на замовлення 960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCULATOR, CU4S0508 SERIES, CW,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Frequency: 3.3 GHz ~ 3.6 GHz, Type: Circulator, Insertion Loss: 1.2dB (Max), VSWR: 2, Isolation: 10dB (Min), Supplier Device Package: 6-SMD, Power - Average Forward: 5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.3 GHz ~ 3.6 GHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 1.2dB (Max)
VSWR: 2
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Power - Average Forward: 5 W
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.3 GHz ~ 3.6 GHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 1.2dB (Max)
VSWR: 2
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Power - Average Forward: 5 W