Продукція > TDK > CU4S0508AC-3650-00
CU4S0508AC-3650-00
CU4S0508AC-3650-00 TDK
rf_circulator_cu4s0508_en.pdf
Виробник: TDK
RF Circulators 3650MHz Circulator CW Circulation
на замовлення 995 шт:
Написати відгук
Description: CIRCULATOR, CU4S0508 SERIES, CW,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Frequency: 3.5 GHz ~ 3.8 GHz, Type: Circulator, Insertion Loss: 1.2dB (Max), VSWR: 2, Isolation: 10dB (Min), Supplier Device Package: 6-SMD, Part Status: Active, Power - Average Forward: 5 W.
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.5 GHz ~ 3.8 GHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 1.2dB (Max)
VSWR: 2
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Part Status: Active
Power - Average Forward: 5 W
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.5 GHz ~ 3.8 GHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 1.2dB (Max)
VSWR: 2
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Part Status: Active
Power - Average Forward: 5 W