Продукція > TDK > CU4S0508BT-3450-00
CU4S0508BT-3450-00
CU4S0508BT-3450-00 TDK
rf_isolator_cu4s0508_en.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning 3450MHz Isolator CCW Circulation
на замовлення 346 шт:
Написати відгук
Description: ISOLATOR, CU4S0508 SERIES, CCW,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Frequency: 3.3 GHz ~ 3.6 GHz, Type: Isolator, Insertion Loss: 1dB (max), VSWR: 1.8, Isolation: 10dB (Min), Supplier Device Package: 6-SMD, Power - Average Forward: 5 W.
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.3 GHz ~ 3.6 GHz
Type: Isolator
Insertion Loss: 1dB (max)
VSWR: 1.8
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Power - Average Forward: 5 W
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.3 GHz ~ 3.6 GHz
Type: Isolator
Insertion Loss: 1dB (max)
VSWR: 1.8
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Power - Average Forward: 5 W