Продукція > TDK > CU4S0508BT-3600-00
CU4S0508BT-3600-00
CU4S0508BT-3600-00 TDK
rf_isolator_cu4s0508_en.pdf
Виробник: TDK
RF Isolators 3600MHz Isolator CCW Circulation
на замовлення 993 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATOR, CU4S0508 SERIES, CCW,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Frequency: 3.5 GHz ~ 3.7 GHz, Type: Isolator, Insertion Loss: 1dB (max), VSWR: 1.8, Isolation: 10dB (Min), Supplier Device Package: 6-SMD, Part Status: Active, Power - Average Forward: 5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.5 GHz ~ 3.7 GHz
Type: Isolator
Insertion Loss: 1dB (max)
VSWR: 1.8
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Part Status: Active
Power - Average Forward: 5 W
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.5 GHz ~ 3.7 GHz
Type: Isolator
Insertion Loss: 1dB (max)
VSWR: 1.8
Isolation: 10dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Part Status: Active
Power - Average Forward: 5 W