Продукція > TDK > CU4S0509AT-3700-00
CU4S0509AT-3700-00
CU4S0509AT-3700-00 TDK
rf_isolator_cu4s0509_en.pdf
Виробник: TDK
RF Isolators 3700MHz Isolator CW Circulation
на замовлення 1957 шт:
Написати відгук
Description: ISOLATOR, CU4S0509 SERIES, CW, 3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Frequency: 3.6 GHz ~ 3.8 GHz, Type: Isolator, Insertion Loss: 1.1dB (max), VSWR: 1.8, Isolation: 9dB (Min), Supplier Device Package: 6-SMD, Power - Average Forward: 5 W.
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.6 GHz ~ 3.8 GHz
Type: Isolator
Insertion Loss: 1.1dB (max)
VSWR: 1.8
Isolation: 9dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Power - Average Forward: 5 W
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Frequency: 3.6 GHz ~ 3.8 GHz
Type: Isolator
Insertion Loss: 1.1dB (max)
VSWR: 1.8
Isolation: 9dB (Min)
Supplier Device Package: 6-SMD
Power - Average Forward: 5 W