Продукція > TOSHIBA > CUS10F30H3F(T
CUS10F30H3F(T
CUS10F30H3F(T Toshiba
CUS10F30.pdf
Виробник: Toshiba
SOD-323, Schottky, Ur=30V, If=1F, Uf=0,43v@1A, -55...+125, SC-76, USC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук