Продукція > METCAL > CVC-5CH0014S
CVC-5CH0014S
CVC-5CH0014S Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: CVC SOLDERING CARTRIDGES, CHISEL
Packaging: Box
Length: 0.394" (10.00mm)
Temperature Range: 576°F (302°C)
Width: 0.055" (1.40mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CVC SOLDERING CARTRIDGES, CHISEL, Packaging: Box, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.394" (10.00mm), Temperature Range: 576°F (302°C), Width: 0.055" (1.40mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVC-5CH0014S CVC-5CH0014S Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering & Desoldering Stations CART, CHISEL, 1.35MM