Продукція > METCAL > CVC-7CH0018S
CVC-7CH0018S
CVC-7CH0018S METCAL
2363707.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - CVC-7CH0018S - Lötspitze, Baureihe CVC-7, meißelförmig, 30°, 1.78mm, Standard
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 1.78mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 30°, meißelförmig
usEccn: EAR99
Produktpalette: CV/MX System
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: METCAL - CVC-7CH0018S - Lötspitze, Baureihe CVC-7, meißelförmig, 30°, 1.78mm, Standard, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 1.78mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 30°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötstation CV-5200, CV-500 m. Connection Validation-Technologie, Lötstation MX-5200, MX-5000, MX-500, CV-H1-AV, MX-H1-AV, Lötgriffel MX-RM3E, Upgrade-Kit MX-UK1 v. Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: CV/MX System, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVC-7CH0018S CVC-7CH0018S Виробник : METCAL CV-MX-Cartridges.pdf Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel,elongated; 1.8mm; 413°C; for soldering station
Type of tip: with heating element
Tip dimensions: 1.8mm
Related items: CV-5210; CV-H1-AV; CV-UK1; MX-5210; MX-5241; MX-5251; MX-H1-AV
Applications of soldering equipment: for soldering station
Tip temperature: 413°C
Tip shape: chisel; elongated
Technology: Connection Validation™; SmartHeat®
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
Length: 0.390" (9.91mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 0.070" (1.78mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 12 шт:
CVC-7CH0018S CVC-7CH0018S Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering & Desoldering Stations CART, CHISEL, 1.78MM (0.07in) 30DEG