Продукція > METCAL > CVC-7CH0035P
CVC-7CH0035P
CVC-7CH0035P Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: CVC SOLDERING POWER CARTRIDGE, C
Packaging: Box
Length: 0.240" (6.10mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 0.140" (3.56mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CVC SOLDERING POWER CARTRIDGE, C, Packaging: Box, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.240" (6.10mm), Temperature Range: 775°F (413°C), Width: 0.140" (3.56mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Інші пропозиції CVC-7CH0035P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVC-7CH0035P CVC-7CH0035P Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, POWER, 3.5MM