Продукція > METCAL > CVC-8CH0025P
CVC-8CH0025P
CVC-8CH0025P METCAL
2363707.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - CVC-8CH0025P - Lötspitze, Baureihe CVC-8, meißelförmig, 30°, 2.5mm, kurze Ausführung
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 2.5mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 30°, meißelförmig
usEccn: EAR99
Produktpalette: CV/MX System
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: METCAL - CVC-8CH0025P - Lötspitze, Baureihe CVC-8, meißelförmig, 30°, 2.5mm, kurze Ausführung, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 2.5mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 30°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötstation CV-5200, CV-500 m. Connection Validation-Technologie, Lötstation MX-5200, MX-5000, MX-500, CV-H1-AV, MX-H1-AV, Lötgriffel MX-RM3E, Upgrade-Kit MX-UK1 v. Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: CV/MX System, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVC-8CH0025P CVC-8CH0025P Виробник : Metcal Soldering & Desoldering Stations CART, CHISEL, 2.5MM (0.1in) 30DEG