Продукція > METCAL > CVC-8CH0025S
CVC-8CH0025S
CVC-8CH0025S METCAL
2363707.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - CVC-8CH0025S - Lötspitze, Baureihe CVC-8, meißelförmig, 30°, 2.5mm, Standard
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 2.5mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 30°, meißelförmig
usEccn: EAR99
Produktpalette: CV/MX System
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - CVC-8CH0025S - Lötspitze, Baureihe CVC-8, meißelförmig, 30°, 2.5mm, Standard, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 2.5mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 30°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötstation CV-5200, CV-500 m. Connection Validation-Technologie, Lötstation MX-5200, MX-5000, MX-500, CV-H1-AV, MX-H1-AV, Lötgriffel MX-RM3E, Upgrade-Kit MX-UK1 v. Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: CV/MX System, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Length: 0.390" (9.91mm)
Temperature Range: 874°F (468°C)
Width: 0.098" (2.50mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 19 шт:
Кількість Ціна
CVC-8CH0025S CVC-8CH0025S Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering & Desoldering Stations CART, CHISEL, 2.5MM (0.1in) 30DEG