CVCO55BE-0325-0775
CVCO55BE-0325-0775 Crystek Corporation
CVCO55BE-0325-0775-37350.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 325-775MHz
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 550MHZ 0-12V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 12V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 325 ~ 775MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 550MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 7 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
CVCO55BE-0325-0775 CVCO55BE-0325-0775 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-0325-0775.pdf Description: VCO 550MHZ 0-12V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 12V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 325 ~ 775MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 550MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 7 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 12 V