CVCO55BE-0800-1600
CVCO55BE-0800-1600 Crystek Corporation
CVCO55BE-0800-1600.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1200MHZ 0.5-19V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 11.5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 800 ~ 1600MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 1200MHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 6 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 19 V
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1200MHZ 0.5-19V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 11.5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 800 ~ 1600MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 1200MHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 6 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 19 V.