CVCO55BE-1750-2150
CVCO55BE-1750-2150 Crystek Corporation
CVCO55BE-1750-2150.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1950MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1750 ~ 2150MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1950MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -97
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1950MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1750 ~ 2150MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1950MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -97, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.