CVCO55CC-0430-0480
CVCO55CC-0430-0480 Crystek Corporation
CVCO55CC-0430-0480.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 455MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
Frequency Range: 430 ~ 480MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 455MHz
Icc Max: 45mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -117
Power (dBm): -5.0 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 455MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), Frequency Range: 430 ~ 480MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 455MHz, Icc Max: 45mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -117, Power (dBm): -5.0 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.