CVHD-950-100.000
CVHD-950-100.000 Crystek Corporation
CVHD_950-180353.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCXO Oscillators 100MHz LOW PHASE
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVHD-950-100.000 CVHD-950-100.000 Виробник : Crystek Corporation CVHD-950.pdf Description: XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1186 шт:
Кількість Ціна
CVHD-950-100.000 Виробник : Crystek Corporation CVHD-950_Crystek.pdf Кварцовий генератор VCXO, F = 100 МГц, Iживл = 25 мА, Uживл, В = 3,3, Тексп, °C = 0...+70, Тип вих. = CMOS,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 14.20x9.14mm(SMD-4) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 25 шт
товару немає в наявності
CVHD-950-100.000 Виробник : Crystek Corporation CVHD-950_Crystek.pdf Кварцовий генератор VCXO smd, F = 100 МГц, Iживл = 25, Uживл, В = 3,3, Тексп, °C = 0...+70, Тип вих. = КМОП,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 14.20x9.14mm(SMD-4) Од. вим: шт