CVHD-950-54.000
CVHD-950-54.000 Crystek Corporation
CVHD-950.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCXO Oscillators 54MHz
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 54.0000MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 54 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVHD-950-54.000 CVHD-950-54.000 Виробник : Crystek Corporation CVHD-950.pdf Description: XTAL OSC VCXO 54.0000MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 54 MHz