Продукція > VISHAY DALE > CW00120R00JE70
CW00120R00JE70
CW00120R00JE70 Vishay Dale
cw.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 20 OHM 5% AXIAL
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 20 OHM 5% AXIAL, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 20 Ohms.
Інші пропозиції CW00120R00JE70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW00120R00JE70 CW00120R00JE70 Виробник : Vishay Dale cw.pdf Description: RES 20 OHM 5% AXIAL
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 Ohms