CW0014K700JE12
CW0014K700JE12 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 4.7K OHM 5% 1W
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 4.7K OHM 5% AXIAL, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 4.7 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW0014K700JE12 CW0014K700JE12 Виробник : Vishay Dale Description: RES 4.7K OHM 5% AXIAL
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 4.7 kOhms
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CW0014K700JE12 CW0014K700JE12 Виробник : Vishay cw.pdf Res Wirewound 4.7K Ohm 5% 1W ±30ppm/°C Silicone AXL Bulk