Продукція > VISHAY DALE > CW001560R0JE70
CW001560R0JE70
CW001560R0JE70 Vishay Dale
cw.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 560 OHM 5% AXIAL
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 560 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 560 OHM 5% AXIAL, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 560 Ohms.
Інші пропозиції CW001560R0JE70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW001560R0JE70 CW001560R0JE70 Виробник : Vishay / Dale cw.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 560ohms 5%