Продукція > VISHAY DALE > CW001R6800JE70HS
CW001R6800JE70HS
CW001R6800JE70HS Vishay Dale
cw-hs.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.68 OHM 5% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±90ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 680 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.68 OHM 5% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±90ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 680 mOhms.