Продукція > VISHAY DALE > CW005100R0JE12HE
CW005100R0JE12HE
CW005100R0JE12HE Vishay Dale
cw-he.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 100 OHM 6.5W 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 6.5W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100 OHM 6.5W 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 6.5W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW005100R0JE12HE CW005100R0JE12HE Виробник : Vishay / Dale cw-he.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 100ohms 5% High Energy