Продукція > VISHAY DALE > CW00510K00JE73
CW00510K00JE73
CW00510K00JE73 Vishay Dale
cw.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10K OHM 6.5W 5% AXIAL
Power (Watts): 6.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CW00510K00JE73 - RESISTOR, CERAMIC, 10K, 5%, AXIAL, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 5W, Widerstandstyp: High Power, Widerstand: 10kohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 5W, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 30ppm/°C, Produktlänge: 25.4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CW Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Produktdurchmesser: 7.92mm, Betriebstemperatur, max.: 350°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW00510K00JE73 CW00510K00JE73 Виробник : Vishay Dale cw.pdf Description: RES 10K OHM 6.5W 5% AXIAL
Power (Watts): 6.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CW00510K00JE73 CW00510K00JE73 Виробник : Vishay / Dale cw.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 10Kohms 5%
на замовлення 968 шт:
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 5W
Widerstandstyp: High Power
Widerstand: 10kohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 5W
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 30ppm/°C
Produktlänge: 25.4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CW Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: -
Produktdurchmesser: 7.92mm
Betriebstemperatur, max.: 350°C