Продукція > VISHAY DALE > CW00512K00JE73HS
CW00512K00JE73HS
CW00512K00JE73HS Vishay Dale
cw-hs.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 12K OHM 6.5W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 6.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 12 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 12K OHM 6.5W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 6.5W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 12 kOhms.