CW00512K50JB12
CW00512K50JB12 Vishay / Dale
doc?30215
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 12.5Kohms 5%
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 12.5K OHM 6.5W 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 6.5W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 12.5 kOhms.
Інші пропозиції CW00512K50JB12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW00512K50JB12 CW00512K50JB12 Виробник : Vishay Dale doc?30215 Description: RES 12.5K OHM 6.5W 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 6.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 12.5 kOhms