Продукція > VISHAY DALE > CW00515K00JE73
CW00515K00JE73
CW00515K00JE73 Vishay Dale
cw.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 15K OHM 6.5W 5% AXIAL
Power (Watts): 6.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 kOhms
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 15K OHM 6.5W 5% AXIAL, Power (Watts): 6.5W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 15 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW00515K00JE73 CW00515K00JE73 Виробник : Vishay / Dale cw.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 15K OHM 5% 5W
на замовлення 965 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CW00515K00JE73 CW00515K00JE73 Виробник : Vishay Dale cw.pdf Description: RES 15K OHM 6.5W 5% AXIAL
Power (Watts): 6.5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 kOhms