CW100505-24NJ
CW100505-24NJ Bourns Inc.
CW100505.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 24NH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 24 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 24NH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 24 nH.