CW1008-100
CW1008-100 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 100nH; 1000mA; R: 0.18Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 0.1µH
Operating current: 1A
Resistance: 0.18Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 1.1GHz
Q factor: 60
Test frequency: 100MHz
на замовлення 896 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 100nH; 1000mA; R: 0.18Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 0.1µH, Operating current: 1A, Resistance: 0.18Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 1.1GHz, Q factor: 60, Test frequency: 100MHz.