CW1008-120
CW1008-120 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 120nH; 800mA; R: 0.2Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 0.12µH
Operating current: 0.8A
Resistance: 0.2Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 0.95GHz
Q factor: 45
Test frequency: 25MHz
на замовлення 1970 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 120nH; 800mA; R: 0.2Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 0.12µH, Operating current: 0.8A, Resistance: 0.2Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 0.95GHz, Q factor: 45, Test frequency: 25MHz.