Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-130-16-0203
CWR-130-16-0203
CWR-130-16-0203 CW Industries
CWR-130-16-0203.pdf
Виробник: CW Industries
Description: CONN DIP HDR IDC 16POS VERT
Features: Feed Through
Packaging: Bulk
Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 16
Row Spacing: 0.300" (7.62mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 2405 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIP HDR IDC 16POS VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, DIP Header, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 16, Row Spacing: 0.300" (7.62mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR-130-16-0203 CWR-130-16-0203 Виробник : CW Industries CWR-130-16-0203.pdf Headers & Wire Housings Dip Conn .175in Solder Tails 16 Pin