Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-142-10-0203
CWR-142-10-0203
CWR-142-10-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3930&assetid=1371
Виробник: CW Industries
Description: CONN IDC 10POS 28-30AWG VERT
Features: Feed Through
Packaging: Bulk
Connector Type: Ribbon Cable
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 10
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 4
на замовлення 174 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN IDC 10POS 28-30AWG VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 10, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Number of Rows: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR-142-10-0203 CWR-142-10-0203 Виробник : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3930&assetid=1371 Headers & Wire Housings PCB Connector 10 Pin