Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-142-50-0003
CWR-142-50-0003
CWR-142-50-0003 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3949&assetid=1371
Виробник: CW Industries
Description: CONN IDC 50POS 28-30AWG VERT
Connector Type: Ribbon Cable
Contact Finish: Tin-Lead
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 50
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 100.0µin (2.54µm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm)