Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-142-50-0203
CWR-142-50-0203
CWR-142-50-0203 CW Industries
CWR-142-XX-0203-792735.pdf
Виробник: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial Header
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN IDC 50POS 28-30AWG VERT, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Ribbon Cable, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid, Number of Positions: 50, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.050" (1.27mm), Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Number of Rows: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR-142-50-0203 CWR-142-50-0203 Виробник : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1108&itemid=3950&assetid=1371 Description: CONN IDC 50POS 28-30AWG VERT
Wire Gauge: 28-30 AWG, Stranded or Solid
Number of Positions: 50
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch: 0.200" (5.08mm)