Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-217-34-0203
CWR-217-34-0203
CWR-217-34-0203 CW Industries
CWR-217-XX-0203-792746.pdf
Виробник: CW Industries
Headers & Wire Housings Socket
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 34POS IDC TIN, Features: Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR-217-34-0203 CWR-217-34-0203 Виробник : CW Industries socket_connector_features_3.pdf Description: CONN RCPT 34POS IDC TIN
Features: Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)