Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-220-10-0203
CWR-220-10-0203
CWR-220-10-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2239&assetid=1315
Виробник: CW Industries
Description: CONN RCPT 10POS IDC TIN
Features: Feed Through
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 15354 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 10POS IDC TIN, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR-220-10-0203 CWR-220-10-0203 Виробник : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2239&assetid=1315 Headers & Wire Housings SKT CONN 10 Pin w/o Strain Relief
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CWR-220-10-0203 Виробник : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2239&assetid=1315 Conn IDC Connector 10 POS IDT ST Cable Mount
Мінімальне замовлення: 100